Hizmetlerimiz

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Firma bilinirliğini arttırmak, satışlara olumlu etkiler yapmak, müşteri ve üye sayısını arttırmak için yapılan çalışmalardır. Kişi, kurum ve kuruluşların kazancını arttırmak hedeflerimizden bir diğeridir. Milyonlara hitap eden sosyal medya kanallarımız sayesinde uygun fiyatlar ile müşterilerimizin kazancını arttırmayı, üye ve müşteri sayısını katlamayı ve marka bilinirliğini sağlamayı amaçlıyoruz.

SEO HİZMETİMİZ

SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. Bizde bu tanımı gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir ekibiz. Kısa süre içerisinde siteleri üst sıralara çıkarmak hedeflerimizden biridir.

DOĞRULANMIŞ HESAP HİZMETİ (MAVİ TİK)

Alanında ün ve başarı yakalamış kişi, kurum ve kuruluşların sosyal medya hesaplarının doğrulanmasını sağlıyoruz. Böylelikle sizi merak eden ve profilinize giren kullanıcılara resmi hesap olduğunuzu ve güvenilir olduğunuzu gösteriyorsunuz.

Hızlı İletişime Geç

İletişime Geç